TEL. 888 088 888
888 088 888
87 610 88 88
19-300 Ełk
ul. Wojska Polskiego 43 lok.3
(naprzeciwko Rolnika)
zobacz na mapie
Atrakcyjne siedlisko z rozpoczętą budową.
Nr. oferty: 886
Nr. oferty: 886 Dzielnica: Plewki Województwo: warmińsko-mazurskie Powierzchnia działki: 29500.00m2 Powiat: olecki Miasto: Plewki

Opis oferty


Pomożemy w uzyskaniu zgody ANR na zakup powyższej nieruchomości. 
 
Działka wielkości 2,95ha z rozpoczętą odbudową zabudowy siedliskowej z zachowaniem „mazurskiego” stylu (kamień i cegła). Działka położona jest nad rzeczką Jaworką – dopływem Rospudy. Przywrócenie stosunków wodnych doprowadzi do powstania 2ha jeziorka, wzdłuż którego brzegów położona jest działka.
 
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,95ha położona w miejscowości Plewki, około 1 km od żeglownego jeziora Garbas (województwo warmińsko-mazurskie, powiat olecki, gmina Olecko)
Jedna z czterech działek stanowiących siedlisko „Jaworek” – dobro młyńskie założone w 1562 roku.
·        Decyzja o warunkach zabudowy z 2011 roku ustaliła rekonstrukcję zabudowy siedliskowej w zakresie przebudowy budynku gospodarczego na stajnię z przeznaczeniem części na lokal mieszkalny, odbudowy budynku gospodarczego z bramą wjazdową z funkcją mieszkalną, budowę budynku gospodarczego, budowę budynku na maszyny rolnicze oraz budynku mieszkalnego.
·        Zakres pozwoleń i rozpoczętych prac pozwala na budowę ośrodka jeździeckiego lub realizację dużego ośrodka agroturystycznego, lub ekskluzywnego domu opieki.
·        Projekty budowlane zostały zatwierdzone i wydano dla nich pozwolenie na budowę. Przebudowa budynku gospodarczego jest doprowadzona do poziomu dachu.
·        Prąd doprowadzony jest do działki i do wewnątrz budowanego budynku stajni z pomieszczeniem mieszkalnym. Ten budynek ma również instalację odgromową.
·        Ogrodzeniem działki od drogi jest murek wykonany z kamienia naturalnego, następnie ściana wschodnia domu, której część stanowią zachowane, XIX wieczne bloki kamienne, następnie zgodnie z projektem działkę od drogi odgradzać będzie wieża bramna i wschodnia ściana kolejnego budynku, z którego pomost ma dochodzić do jeziorka, powstałego po spiętrzeniu.
·        Część działki objęta zabudową przechodzi przez część parkową (aktualnie zaniedbaną) w 2ha wybieg dla koni/pagórkowatą łąkę, której zachodni bok będzie przylegać do jeziorka.

Pomożemy w uzyskaniu zgody ANR na zakup powyższej nieruchomości. 

Cena 799.000zł do negocjacji. Kupujący nie płaci prowizji! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający.
Polecam i serdecznie zapraszam do obejrzenia nieruchomości!

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: 15295

Dodatkowe informacje

Kontakt z agentem

Zespół
Marcin Brochacki
Pośrednik w obrocie nieruchomościami

telefon: 888088888
e-mail: marcin@domset.pl

Zapytaj o ofertę

pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe