TEL. 888 088 888
888 088 888
87 610 88 88
19-300 Ełk
ul. Wojska Polskiego 43 lok.3
(naprzeciwko Rolnika)
zobacz na mapie
Działka rekreacyjna nad jeziorem!
Nr. oferty: 1035
Nr. oferty: 1035 Dzielnica: Regielnica Dojazd: Utwardzany Województwo: warmińsko-mazurskie Powierzchnia działki: 500.00m2 Ogrodzenie: Siatka Powiat: ełcki Typ działki: rekreacyjna Miasto: Regielnica Kształt: Prostokąt

Opis oferty

Działka rekreacyjna nad jeziorem!

Działka rekreacyjna o powierzchni 500 m2 położona w miejscowości Regielnica ok. 10 km Ełku. Nieruchomość bardzo zadbana, ładnie zagospodarowana. Zabudowana niewielkim domkiem rekreacyjnym, pomieszczeniem gospodarczym oraz sanitarnym. Na działce liczne młode nasadzenia tui, świerków oraz krzaków i drzewek owocowych (jabłoń, maliny, porzeczki, winogrona, agrest). Tuż za ogrodzeniem działki przejście do pomostu nad jeziorem (każda sąsiednia działka ma swój pomost!), a tam piękny widok na łono natury i Jezioro Regielskie. Idealne dla wędkarzy, miłośników przyrody bądź po prostu osób które chcą oderwać się od codziennego zgiełku.  Dogodne położenie działki w sąsiedztwie terenów zielonych, miłe sąsiedztwo sprawia, że jest to idealne miejsce nie tylko na letni ale i całoroczny wypoczynek.

Z własnością działki jest także związany udział w drodze dojazdowej. Tuż przy drodze znajduje się skrzynka elektryczna (możliwość poprowadzenia prądu aż do działki).

Cena 110.000 zł KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam i serdecznie zapraszam do obejrzenia nieruchomości.

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: 15295

Dodatkowe informacje

Dodatkowe: Działka z dostępem do jeziora, Blisko jeziora

Kontakt z agentem

Zespół
Magdalena Kiersztyn
Pośrednik w obrocie nieruchomościami

telefon: 888088484
e-mail: magda@domset.pl

Zapytaj o ofertę

pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe